Hakkımızda


www.cicekvemeyve.com Türkiye’nin en büyük Online alışveriş şirketleri arasında yer almaktadır. Kurulduğu gün itibari ile müşterilerine kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti sağlama isteği ile yola çıkan e-ticaret platformu olarak cicekvemeyve.com online çiçek satış sitesini siz değerli müşterileri hizmetine sunmuştur.

Çiçek

cicekvemeyve.com en kaliteli ve özel çiçekçileri bir araya toplamış olup sizlere hizmet verecek www.cicekvemeyve.com çiçek satış sitesini kurmuştur, amacımız; yüzlerce çiçek aranjmanları arasında size ve sevdiklerinize özel olduğunuzu hissettiren,En kaliteli çiçekleri, hızlı ve ekonomik yoldan sevdiklerinize ulaştırmak için her an yanıbaşınızda olacağız. duygularınız nerede ise biz oradayız. Çiçekler yüreğinizden geçen güzelliklerin yansımasıdır.

Meyve Sepeti/Hediye

cicekvemeyve.com olarak amacımız en özel hediyeleri bir araya getirerek hediye arayışıyla geçirilen zamanı en aza indirmek ve yüzlerce hediye arasından seçim yapılırken kolay ve zevkli bir alışveriş imkânı sağlamaktır. Meyve sepeti ve kek buketi siparişleriniz siz sipariş verdiğiniz an itibari ile üretilmeye başlanarak  en kısa sürede sevkiyata verilir, gün içinde İstanbul iline teslimatı sağlanır. Saat seçimlerinde ürünler anlık imalat yapıldığından teslimat saatleri uzayabilir. Şehir dışı gönderimlerinizde içeriğinde meyve olan ürünler kargolanamamaktadır, şehir dışına sadece kek ve kurabiye türü ürünler yollanabilmektedir ve 2-3 iş günü içinde teslim edilebilmektedir.

Çiçek ile meyve sepeti, kek buketi, çikolata gönderileriniz eş zamanlı olarak gönderilemez, aralarındaki saat farklılıkları sebebi ile cicekvemeyve.com hiç bir sorumluluğu kabul etmez.